Юя Кубо рятує Cincinnati

Юя Кубо привів FC Cincinnati до важкої перемоги на виїзді проти San Jose Earthquakes, забивши хет-трик за дев'ять хвилин у другому таймі.

"Це була неймовірна гра! Кубо вийшов на поле та перевернув усе з ніг на голову", - зазначив головний тренер FC Cincinnati.

Трилер у матчі LA Galaxy і Sporting KC

Матч на Західному узбережжі між LA Galaxy та Sporting KC надав глядачам справжню динаміку, де господарі перемогли 4-2. Перший гол від Деяна Йовеліч став запорукою впевненої гри, а Габріель Пек дублював перевагу. Однак, гості не здавалися: відповідь Стівена Афріфи та Роберта Кастелланоса зробили матч справжнім трилером.

Seattle Sounders ними перехитрили Minnesota United

Seattle Sounders здивували усіх перемогою над Minnesota United з рахунком 2-0. Джордан Морріс відкрив рахунок, а Пол Ротжрок подвоїв перевагу. Навіть видалення Мойсея Ньємана не допомогло Міннесоті: вони не зареєстрували жодного удару по воротах.

Дев'ять гравців Inter Miami проти Union

Inter Miami здобули сенсаційну перемогу над Philadelphia Union - 2-1. В умовах відсутності Ліонеля Мессі та Луїса Суареса, вражає гра інших гравців. Юліан Грессель вирівняв рахунок, але після червоних карток Давіда Руїса та Томаса Авілеса, перемога здавалася недосяжною. Лео Афонсо став героєм, забивши вирішальний гол на 94-й хвилині.

"Це був урок характеру для всієї команди", - сказав головний тренер Inter Miami.

Втрачені шанси Atlanta United

Atlanta United і Houston Dynamo розійшлися миром - 2-2. Попри перший гол Франко Ескобара, господарі вирівняли рахунок завдяки Даніелю Ріосу. Х'юстонським помилкам не було числа, але Латіф Блессінг врятував день, забивши вирівнювальний гол.

Перемога Chicago Fire над Toronto FC

Chicago Fire втоптали Toronto FC з рахунком 4-1. Гості здійснили чудову реалізацію, забивши чотири з восьми ударів по воротах. Мерен Хейлє-Селассіє відкрив рахунок, а Лоренцо Інсіньє відповів, але це було не досить для Торонто. Х'юго Куйперс та Маурісіо Пінеда закріпили перевагу, а Алан Арігоні завершив матч.

Редактор: Емілія Морозова