Тріумфальний дебют Емми Хейс

Жіноча збірна США відзначилася впевненою перемогою в першому матчі під керівництвом нової головної тренерки Емми Хейс, розгромивши Південну Корею з рахунком 4-0 на стадіоні "Dick's Sporting Goods Park" у Колорадо. Матч зібрав 19,010 глядачів, які стали свідками захоплюючого футбольного видовища.

Відкриття рахунку Маллорі Свонсон

Маллорі Свонсон відкрила рахунок на 34-й хвилині, завершивши чудову комбінацію. Софія Сміт віддала відмінний пас через захист суперника, а Свонсон, прорвавшись крізь оборону, переграла воротарку Кім Чон-Мі, зробивши рахунок 1-0.

Подвоєння переваги Тірни Девідсон

Через чотири хвилини після першого голу, Тірна Девідсон подвоїла перевагу збірної США. Вона виграла верхову боротьбу після кутового від Катарины Макаріо, забивши другий м'яч у ворота Південної Кореї.

Швидкий старт другого тайму

На початку другого тайму, на 48-й хвилині, Девідсон знову відзначилася, залишившись без нагляду в штрафному майданчику. Вона вдало замкнула подачу з кутового від Свонсон, зробивши рахунок 3-0.

Заключний акорд від Свонсон

На 74-й хвилині Свонсон оформила дубль, завершивши методичний розіграш м'яча від захисників збірної США. Роз Лавелле перехопила м'яч у третій зоні Південної Кореї та віддала точний пас на Свонсон, яка без проблем забила четвертий гол.

Підготовка до Олімпіади 2024

"Це була чудова перемога та важливий досвід для нашої команди. Я задоволена грою дівчат та їхнім прагненням до перемоги", - зазначила Емма Хейс після матчу.

Хейс була призначена головною тренеркою у листопаді і відразу взялася за оновлення складу. Лише 11 гравців з цього складу брали участь у чемпіонаті світу 2023 року, і лише 10 з 23 гравців брали участь у попередніх зборах національної команди.

Подальші плани та виклики

Ця перемога стала важливим кроком у підготовці збірної до Олімпіади в Парижі, яка розпочнеться 25 липня. Попереду у команди ще три товариські матчі: повторна зустріч з Південною Кореєю 4 червня, матчі проти Мексики 13 липня та Коста-Рики 16 липня.

Редактор: Віталіна Пацкан