У півфіналах Золотої ліги CEV відбулася справжня драма, де збірні Чехії та Швеції забезпечили собі місця у фіналі та участь у FIVB Challenger Cup, що дає шанс кваліфікуватися на Volleyball Nations League 2025.

Захоплюючий півфінал між Чехією та Румунією

У першому півфіналі збірна Чехії зіштовхнулася з Румунією. Початок поєдинку був невдалим для чеської команди, яка поступилася в першому сеті з рахунком 19-25. Проте у другому та третьому сетах чезькі волейболістки продемонстрували блискучу гру, вигравши з рахунком 25-13 та 25-18 відповідно.

Найбільша драма розгорнулася у четвертому сеті, де боротьба тривала до останнього схожого м'яча. Команди йшли ніздря в ніздрю, але Чехія, завдяки впевненій грі Michaely Mlejnkové, зуміла вирвати перемогу з рахунком 30-28, загалом вигравши матч 3-1.

"Ми знали, що це буде непростий матч, але змогли знайти сили і перемогти. Це фантастичне відчуття!" - заявила Michaela Mlejnková.

Швеція перемогла Бельгію в напруженому поєдинку

Другий півфінал між Швецією та Бельгією також не пасував за драматичністю. Шведська команда програла перший сет з рахунком 16-25, але змогла повернутися в гру, вигравши наступні два сети з однаковим рахунком 25-22. Бельгія не збиралася здаватися і змогла зрівняти рахунок у четвертому сеті 22-25.

У вирішальному п'ятому сеті шведки продемонстрували витримку та майстерність, завершивши матч з перемогою 15-12. Загальний рахунок був 3-2 на користь Швеції.

Вплив на майбутні змагання

Завдяки цим перемогам Чехія та Швеція не лише зустрінуться у фіналі Золотої ліги CEV, але й забезпечили собі участь у FIVB Challenger Cup. Це відкриває перед ними можливість кваліфікуватися до Volleyball Nations League 2025, що є значним досягненням для обох команд.

Тренери обох команд вже роблять підготовку до фінального матчу. Шведський тренер зазначив, що "гра проти Чехії буде викликом, але ми готові показати все, на що здатні".

"Ми повинні сконцентруватися на нашій грі та використати всі можливості для перемоги", - підсумував тренер збірної Чехії.

І отож, фінальний матч обіцяє бути не менш напруженим та захоплюючим, ніж були півфінали. Вболівальники з нетерпінням чекають на це протистояння, щоб підтримати свої улюблені команди у боротьбі за титул.

Редактор: Віталіна Пацкан