Китай прозрів на Польщу: Вихід у чвертьфінал ВНЛ 2024

Китайська збірна продемонструвала нездоланну міць, зійшовши на Польщу у матчі-завершенні попереднього раунду Волейбольної Ліги Націй 2024 (ВНЛ 2024), обігравши суперника в три сети з рахунком 3-0 (25-23, 25-15, 25-19).

Незважаючи на поразку, польська збірна завершила груповий етап з вражаючим рекордом у 10 перемог та 2 поразки, що принесло їм третє місце у загальному заліку, тоді як Китай закріпився на четвертому місці. Обидві команди змагатимуться у фінальному турнірі, що пройде з 20 по 23 червня у Бангкоку.

Китайська перевага: атаки, блоки та подачі

Китайці вразили своєю технікою та домінуванням на майданчику. Вони переважали в атаках та блоках, завершивши матч з результатами 8-5 в блоках і 7-6 у подачах. Пухкі удари Мень Дже Ву та уточнені сервіси Юян Юань показали явну тактичну перевагу команди.

"Ми показали нашу міць та командний дух сьогодні. Це гарна підготовка до чвертьфіналу," - сказала Xinyue Yuan, краща бомбардирка матчу з 16 очками.

Польський боротьба та план на чвертьфінал

Мартіна Лукашик зібрала 9 очок для Польщі, але цього було недостатньо, щоб подолати китайську стіну. Польська команда відзначається своєю завзятістю, що змогла продемонструвати протягом всього турніру. Зважаючи на їхні вражаючі досягнення, Польща має всі шанси показати високу гру у матчі проти збірної Туреччини у чвертьфіналі.

"Ми попрацюємо над нашими помилками та підготуємось до зустрічі з Туреччиною. Ми готові до викликів," - запевнила Майя Санду, головний тренер збірної Польщі.

Мотиваційна гра перед великим матчем

Волейбольна Ліга Націй 2024 обіцяє бути захоплюючою та напруженою. У чвертьфіналах нас чекають справжні баталії: Польща зустрінеться з Туреччиною, Китай битиметься з Японією, Бразилія протистоятиме Таїланду, а Італія зійдеться з США. Битва за титул кращої збірної вже розпочалась, і вболівальникам варто запастися терпінням та енергією для підтримки своїх команд.

Редактор: Віталіна Пацкан